1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Що таке біотуалет?

Проблема громадських туалетів актуальна як в великих мегаполісах, так і в невеликих містах. І якщо в великих містах причиною відсутності громадських туалетів є нестача вільної площі під будівництво стаціонарних туалетів, або неможливість підведення каналізації, то в регіонах будівництво навіть невеликих громадських туалетів досить витратна справа.

В таких випадках, найкращим вирішенням проблем з громадськими туалетами є досить корисний винахід науки і техніки - автономна туалетна кабіна, або біотуалет. Компактний, гігієнічний з цілим рядом притаманних переваг, біотуалет став незамінним атрибутом сучасного міста. Основна перевага і відмінність біотуалетів від інших в тому, що вони не потребують підводу каналізації і системи водопостачання, працюють в закритому циклі таким чином, що переробка нечистот проходить всередині конструкції самої туалетної кабіни.

Робота будь-якого сучасного біотуалету основана на дії спеціальної біологічно-активної рідини, яка розщеплює відходи, знищує мікроби, усуває неприємні запахи.  І все це проходить без шкоди для екології, так як сучасний біотуалет є автономним і не спричиняє якогось шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Компактність туалетних кабін дозволяє придбати чи взяти в оренду біотуалет і встановити його за короткий час в практично будь-якому потрібному місці.  Завдяки якісним матеріалам, з яких виготовлений біотуалет, можно не боятись про цілісність туалетної кабіни, і бути впевненими що робота такого біотуалету буде довговічною. Відсутність запаху, гігієнічність и простота встановлення та експлуатації дозволяють користуватися  туалетною кабіною в будь-яких приміщеннях, в тому числі і в житлових.

В сучасному світі, туалетні кабіни просто незамінні в місцях відсутності каналізаційних систем: в парках відпочинку, міських парках, пляжах, будівельних майданчиках. Не обійтись і без наявності біотуалетів і в час масових заходів, коли через велике скупчення людей стаціонарні туалети не в стані справитись з великим напливом бажаючих відвідати туалет. Досить часто біотуалети використовують в сезонних кафе, при автодорожньому сервісі, дачних ділянках. Адже дуже часто куди вигідніше обмежитись встановленням біотуалету, який значно зекономить гроші, дасть такі ж зручності як і в звичайній квартирі, допоможе зберегти прилеглу територію в чистоті і порядку.

Придбання біотуалету -  це не лише піклування про власний комфорт, але й доказ того, що вам не байдуже екологічне становище навколишнього середовища!