1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Біотуалети до Дня Незалежності

Біотуалети до Незалежності

Закупити не менше десяти біотуалетів до святкування цьогорічного Дня Незалежності збирається начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук. Цю зручність чиновники обіцяють рівнянам уже не один рік, втім, схоже, обіцянки можуть втілитися в життя.

— Біотуалети нам запропонувала рівненська фірма «Технотек», — розповів п.Собчук, — вартість одного такого туалету складає близько 5680 гривень. Купувати туалети у цієї фірми чи в якоїсь іншої, визначимо з допомогою тендеру. Пристанемо на кращу цінову пропозицію.

Як повідомив менеджер з реалізації продукції ТОВ «Технотек» Олесь Георгійович ( прізвище назвати відмовився), випускати біотуалети їхня фірма розпочала близько року тому і вже постачала їх для будівельних організацій західного регіону:

— Ці організації встановлювали біотуалети на будівельних майданчиках. Наш туалет дорожчий, ніж в інших виробників, оскільки має вищу якість та стійкість до ударів. Це важливо, адже культура деяких громадян дозволяє зачиняти двері у туалет навіть ногою. Гарантію на експлуатацію нашого біотуалету ми надаємо на десять років. Ми готові виготовити їх на замовлення міської влади. Крім того, ми пропонували встановити біотуалет і на мототреку.

Товариство «Технотек», згідно з інформацією на її сайті в Інтернеті, випускає продукцію для нафтогазової галузі, автодоріг, галузей зв’язку та енергетики. А ось про виробництво біотуалетів поки що тут нічого не сказано. Водночас київські фірми пропонують через Інтернет біотуалети по 4700 — 5000 гривень, а івано-франківська — взагалі за 3500.

Щодо будівництва у центрі Рівного стаціонарного туалету, то робити цього ніхто не збирається. Юрій Собчук каже, що не знає, де знайти для нього місце, та й для відведення землі, виготовлення необхідних документів потрібно чимало часу. А ось на придбання біотуалетів його потрібно значно менше.

Мирослава ШЕРШЕНЬ.
Джерело: http://www.rivnepost.rovno.ua