1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

На пляжі у Рівному встановили біотуалети

На пляжі у Рівному встановили біотуалети


Рівнян закликають відпочивати у місті. Щоправда, розкладати пляжні ковдри радять не на асфальті, поблизу фонтанів, а на чистому пісочку на березі Басівкутського озера. 
Чистий пісок, легенькі хвилі, яскраве сонце — і все це у Рівному. Саме такий вигляд нині має пляж Басівкутського озера. На модернізацію рекреаційної зони витратили 276 тисяч гривень. 
Задоволеними залишились епідеміологи. За словами головного державного санітарного лікаря Рівного Євгена ДАВИДОВСЬКОГО, вперше за стільки років міська влада зробила тут такі умови, про які весь час просили медики.
Щоб усе працювало як слід, комунальники не поскупилися: замінили старий чавунний водопровід на новий пластиковий. А також встановили нові фонтанчики, лавки, роздягальні, душ та навіть біотуалети. 
Розчищали Басівкутське озеро також усі разом. З дна вивезли чимало бруду та битого скла. Допомогли водолази, які ще раз пройшлися по дну, додатково розчищаючи його. Територію пляжу називають вільною від алкогольних напоїв та сміття. Щоб не було перших, у торгових палатках, які розташують тут літом, найміцнішим напоєм буде пиво. А от для сміття встановили чимало контейнерів. Також важливо, кажуть чиновники, щоб люди не палили тут вогнищ. Адже, за словами міського голови Рівного Володимира ХОМКА, у міськвиконком уже надійшло чимало скарг з цього приводу. 
До речі, самі чиновники на новий пляж відпочивати не надто квапляться. Так, начальник міського управління житлово-комунального господарства Іван ГЕМА обіцяє “привести внука”. А міський голова взагалі нарікає на обмеженість у поведінці:
— Раніше міг прийти й лягти собі тихенько: ніхто не бачить, ніхто не знає, а тепер куди не прийду — люди впізнають, тому з відпочинком на цьому пляжі навряд чи щось вийде, — коментує Володимир Хомко.
Наступного ж року пляж планують зробити ще кращим, а поблизу на місці руїн відкрити ресторан з літнім майданчиком. Сподіваються лише, що до літа 2010 цьогорічний пляж не розбомблять та не розграбують. 


Ірина НИЧИПОРУК 

Версія для друку
Постійне посилання:
http://www.ogo.ua/archive/2009-05-25/site/29893