1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Грузинська опозиція оточила парламент біотуалетами

Грузинська опозиція оточила парламент біотуалетами
Тбілісі, 28 квітня, 11:48 

Опозиціонери самі забезпечують чистоту на місцях протестів - встановили біотуалети та прибирають після себе сміття.

Опозиціонери вже майже три тижні протестують у Тбілісі
Грузинська опозиція на знак протесту проти бездіяльності парламентарів встановила на проспекті Руставелі у Тбілісі декілька туалетів.

Не дивлячись на те, що з 9 квітня перед будівлею парламенту щодня збираються від 5 до 10 тисяч людей, які ночують в залізних клітках, обтягнутих целофановою плівкою, мерія Тбілісі не поклопоталася про встановлення переносних біотуалетів. З цієї причини учасникам акції доводилося справляти природні потреби або в кущах скверу, що знаходиться навпроти, або в платному туалеті, що за 200 метрів від площі перед парламентом.

Біотуалети, акуратно зібрані пластикові коробки, з дощатою підлогою встановили прямо на каналізаційні люки на проспекті. Зробили на них і напис грузинською та андійською мовами - "Ганьба мерії!" Тбіліська мерія також відмовилася вивозити сміття, що скупчується на проспекті Руставелі після багатотисячних мітингів. Проте, опозиціонери вирішили і цю проблему. Вони вранці підмітають проспект, укладають сміття в целофанові пакети, а потім вивозять його на найнятих вантажних автомашинах.

Нагадаємо, що з 9 квітня грузинська опозиція продовжує акції з вимогою відставки президента. Її представники проголосили кампанію по переслідуванню Саакашвілі.

Так, один з лідерів опозиції, екс-депутат парламенту Бежан Гунава заявив, що з 9 по 25 квітня "в акціях опозиції в Тбілісі в різні дні в цілому взяло участь близько 1 млн людей". В той же час влада вважає ці дані "сильно перебільшеними.