1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Собчук «розжився» туалетами

Собчук «розжився» туалетами

Вже до кінця цього тижня в Рівному мають з’явитися біотуалети. Скористатися ними можна буде безкоштовно. А от де саме вони будуть розташовані — достеменно невідомо. Комунальники тільки придивляються до можливих місць їх встановлення. Кажуть, що це будуть місця найбільшого скупчення людей у центрі міста.

— У центрі міста у нас немає жодної громадської вбиральні,— вкотре констатує начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук. — І це справді проблема. Особливо вона відчувається під час проведення масових заходів. Раніше, щоб вийти с такої ситуації, на час проведення масових гулянь ми орендували біотуалети у наших сусідів з інших областей. Тепер же нарешті «розжилися» на своїх шість штук. Їх придбанням займався начальник КТП1728 Володимир Тимощук. Наскільки мені відомо, ці біотуалети найдешевші в Україні.

Де саме і за скільки він придбав вбиральні, пан Тимощук поки не розголошує. Біотуалети доставлять до Рівного наприкінці цього робочого тижня. Начальник КТП1728 лише зазначив — на це придбання з міського бюджету не пішло жодної гривні. Туалети купили за кошти очолюваного ним підприємства.

Влад ІСАЄВ.