1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

На суботньому ринку нарешті встановили біотуалети

На суботньому ринку нарешті встановили біотуалети

Ця непересічна для нашого міста подія сталася у суботу, 16 серпня. Зранку, о 6-й годині, на суботньому ринку встановили шість біотуалетів. Втілити цю ідею у життя вдалося товариству з обмеженою відповідальністю «Шепетівка–Компані». 
Директор ТОВ Г.П.ВЕСЕЛКОВА розповіла про це більш детальніше.

— Наше товариство з обмеженою відповідальністю займається господарською діяльністю. Згідно з рішенням виконкому Шепетівської міської ради від 7 липня цього року, ми перемогли у конкурсі на утримання тимчасового ринку на проспекті Миру на перехідний період — до 2009 року. А це значить, що всі, визначені конкурсною комісією умови, маємо виконати протягом двох місяців.
Найперше завдання — встановлення біотуалетів. П’ятнадцятого серпня ми привезли з Києва шість нових біотуалетів. Їх виробляє Польща, вартість одного — понад 7 тисяч гривень. Місця їхнього встановлення узгоджувалися попередньо. Біотуалети встановили о 6-й ранку від початку проспекту (біля «Рози вітрів») до магазину «Корона», де закінчується ринок. 
Для всіх, хто має талони на послуги, а також для усіх бажаючих туалети поки що безкоштовні. Надалі будемо робити таким чином: безкоштовно біотуалетами користуватимуться ті, хто матиме талони на послуги, а для усіх інших — вартість 75 коп. Ними можна скористатися з 6-ї до 15-ї години. 
Туалети — лише перший крок до облаштування ринку. Плануємо благоустрій проспекту, прилеглих вулиць, побілку бордюрів, встановлення баків для сміття. Також необхідно звільнити в’їзди у двори, проходи до магазинів і перехрестя. Це теж входить до нашої програми облаштування проспекту.
На жаль, не всі підприємці, що торгують на проспекті, приймають наші умови. Тому дехто відмовився платити нашим контролерам ринковий збір минулої суботи. На порушників будуть складені протоколи і накладені штрафи. Адже ми діємо у рамках закону. Загалом, більшість підприємців нас підтримує і нормально сприймає нововведення. Важливо, щоб люди, які торгують на проспекті, зрозуміли — ТОВ «Шепетівка-Компані» представлятиме і відстоюватиме їхні права. Проспект необхідно облагородити, щоб він став справді центральною і найкращою вулицею міста.
Ольга СНІЖНА.

Джерело: http://www.shepetivka.org.ua