1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дні Європи у Тернополі — без туалетів, зате з вітерцем

Индекс материала
Дні Європи у Тернополі — без туалетів, зате з вітерцем
Ще одним казусом свята стала відсутність біотуалетів
Все страницы
Дні Європи у Тернополі — без туалетів, зате з вітерцем

Європейські посли під час Днів Європи у Тернополі відмовилися грати футбол з чиновниками міськради. Презентація країн взагалі могла не відбутися, адже вночі всі намети здуло вітром. А під час свята в прибулих на площу гостей виникла проблема — куди сходити в туалет. 

Підсумки Днів Європи в Тернополі керівники міста підбивали на зустрічі з журналістами у понеділок, 25 травня. Мер зазначив, що такої реклами європейським країнам у місті ще не було. Тепер представники ЄС позитивно відгукуються про Тернопіль і матимуть це на увазі, розвиваючи ідеї економічного та культурного співробітництва з нами. Як розповів мер, окрім привітності і гостинності тернополян, запам’ятався послам і тернопільський вітер.

— Мало хто про це знає, але вночі перед відкриттям Днів Європи всі розставлені на майдані намети просто знесло вітром, — каже Роман Заставний (37 р.). — До дев’ятої ранку працівники мерії вже виправили ситуацію. Палатки кріпили до асфальту дюбелями.Ще одним казусом свята стала відсутність біотуалетів. Першою про це повідомила коментарем на сайті “20 хвилин” читачка з ніком mila.

— Головний майдан Тернополя перетворився на європейське містечко, а наш двір - на безкоштовну курилку та туалет!!! — зауважила читачка сайту. — Якщо чесно, то я вже думала про те, аби купити біотуалети, поставити їх у Центрі, на Театральному майдані... (платні, звичайно :-), але, дізнавшись, яку кількість дозволів необхідно буде отримати (і яким чином), збилась з цієї теми.

Пан Заставний пояснив, що біотуалети на святі дійсно планували. Однак львівська фірма, з якою про це домовлялись, підвела мерію, бо не привезла їх. Відповідно, людям запропонували користуватися вбиральнями в громадських закладах поблизу майдану.

— Всюди висіли відповідні таблички, — запевняє Заставний. — І ресторан "Україна", і драмтеатр, й інші заклади надали свої туалети для загального користування.

Іншою несподіванкою свята стала відмова представників Євросоюзу від запланованого футбольного матчу з представниками міськради. Керівники міста вважають, що дипломатів налякали розповіді поляків про вправність збірної команди тернопільських чиновників. Поляки змагалися з ними торік і програли. Тож тепер, мовляв, передали інформацію представникам інших країн, і ті вирішили уникнути зустрічі.

— Думали, що ми їм просто “накидаємо”, — зазначає керуючий справами міськради Леонід Бицюра (32 р.)

Дипломати, зіславшись на втому, попросили перенести матч на інший час.
Тернополь 2009-05-26 10:16:1

Джерело: http://20minut.ua/news/150184